Chełm , Alina Baniecka Cena : 1.00 PLN Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Mentor i coach Alina Baniecka

Jeśli:zastanawiasz się nad zmianą ścieżki zawodowejodczuwasz trudności w relacji ze sobą, z partnerem/partnerkączujesz pustkę w życiunie widzisz sensu życiastraciłaś/eś motywację, radość życiabyć bardziej skuteczną/skutecznymchcesz poprawić  jakość życia i pracy na co dzieńpoprawić umiejętności radzenia sobie ze stresem i emocjamiczujesz, że zmiana w Twoim życiu jest niezbędna, a nie wiesz jak zrobić pierwszy krokto zapraszam do kontaktu.
Umów się na pierwszą, zapoznawczą sesję. Wspólnie zastanowimy się nad tym, jak możesz poradzić sobie z wyzwaniami, nad którymi chcesz pracować.
Alina Baniecka to ekspertka w zakresie zarządzania, marketingu, sprzedaży, a także obsługi klienta w branży FMCG, B2B oraz B2C.
Coachka ma już ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w szkoleniu, dlatego jest to najlepszy wybór, jeśli chodzi o pełen profesjonalizm usług.
Nie ma ludzi genialnych, są tylko ci, którzy nad sobą ciężko pracują.
http://www.alinabaniecka.pl/co-oferuje/

Numer ogłoszenia : 5110
Liczba odsłon: 79, dzisiaj0

Warning: file_get_contents(http://adser.vot.pl/banery/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/myadnstr/public_html/darmoweogloszenia.net.pl/oc-content/themes/katrina/item.php on line 129